Odborné semináre

Ste projektant, remeselník alebo špecializovaný veľkoobchod? Profitujte z našich znalostí! Pripravili sme pre vás odborné semináre šité na mieru práve vám.

Seminárne centrum

Naše školiace stredisko sa nachádza v Ostrave blízko centra. A či už ste z východného Slovenska alebo zo Záhoria, cesta k nám sa vám oplatí, budete odchádzať s kopou nových informácií a zážitkov.

Náplň školenia

Pripravili sme si pre vás tematické semináre zamerané na aktuálne trendy a súčasné technologické postupy v oblasti sanitárnej a kúrenárskej techniky. Poskytneme vám cenné informácie, detailné vysvetlenie a chýbať nebudú ani praktické ukážky. Preškoliť vás môžeme aj na témy, ktoré sú pre vás relevantné. Nebude chýbať ani prehliadka nášho showroomu. A pretože človek nežije len zo znalostí, môžete sa počas školenia tešiť na bohaté občerstvenie a bar s pitím a dobrou kávou.

Semináre sú koncipované buď ako dvojdňový s ubytovaním v 4* hoteli v centre mesta, aktívnym oddychom, večerným programom a neformálnou večerou. Alebo ako jednodňový.

Čas je pre nás všetko a toho vášho si veľmi vážime. Naše semináre sú preto úplne zadarmo.

 

We need your consent to load the $$service$$ service.

Because we value your privacy, we hereby request your permission to use the following services. You can revoke your consent at any time. To do so, use the link to the "Cookie Settings" at the bottom of the page.

Vedúci seminárneho centra, Ing. Marek Holko, s vami preberie najrôznejšie stavebné situácie a vysvetlí moderné technologické postupy formou prednášky a videí. Počas školenia si môžete mnohé postupy vyskúšať aj prakticky.

Program jednodňového školenia:

Program dvojdňového školenia:

Na koho sa obrátiť:

Seminárné centrum